Popis služby Minebot - návštěvnost, vyhodnocení reklamy a vyhledávačů

» popis služby
» přehled hlavních funkcí
» proč si zvolit Datapro MineBot

Přehled
Minebot Vám umožní měřit úspěšnost. Přináší návratnost investic tím, že získáte aktuální, relevantní a srozumitelný přehled návštěvnosti Vašich webových stránek.

Minebot je vzdáleně hostovaná, předplatitelská služba pro analýzu návštěvnosti v reálném čase, která je navržena speciálně pro rozsáhlejší webové stránky, e-shopy, portály a jiné internetové aplikace. Použitím reportů, které obsahují detailní pohled na chování návštěvníků, získáte informace s jejichž pomocí budete moci činit inteligentní obchodní rozhodnutí o propagaci a rozvoji Vašeho online podnikání.

Na rozdíl od aplikací na zpracování log souborů, které pouze měří aktivitu webserveru, Minebot sbírá data přímo z internetového prohlížeče návštěvníka. Analyzuje tedy web z pohledu Vašich návštěvníků.

Minebot reporty jsou přehledně členěny do kategorií, umožňující nesčetné kombinace a nastavení, díky kterým získáte relevantní výsledky podle Vašich individuálních potřeb. Minebot funguje tak, aby odhalil pravdivé a přesné údaje, které přispívají k Vašemu úspěchu na Internetu.

Každý den musíte činit Vaše marketingová a obchodní rozhodnutí. Jak získat přesné a rychlé odpovědi na otázky, které nejvíce ovlivňují návratnost investic Vašeho on-line podnikání? Minebot Vám poskytne odpovědi, které hledáte.

Vybaveni podrobnými reporty o úspěšnosti reklamy a o pozicích ve vyhledávačích, činí marketingoví manažeři inteligentní rozhodnutí podložená přesnými informacemi. Tento flexibilní analytický nástroj vám umožní vidět více než jen "průměrné statistiky", budete schopni identifikovat, měřit a analyzovat faktory, které nejvíce ovlivňují Váš úspěch.

» popis služby
» přehled hlavních funkcí
» proč si zvolit Datapro MineBot