Proč si zvolit DataPro Minebot?

» popis služby
» přehled hlavních funkcí
» proč si zvolit Datapro MineBot

Analyzujte libovolnou část webu samostatně
Pokud je prezentace trochu rozsáhlejší, často potřebujete analyzovat návštěvnost jen pro určitou část. Minebot obsahuje unikátní funkci výběr části webu (skupina stránek, nebo jediná stránka), kde si zvolíte množinu stránek a pro ni máte k dispozici všechny reporty jako by to byl samostatný web.

Provázanost mezi reporty
DataPro Minebot obsahuje unikátní funkci propojení dat mezi jednotlivými reporty. Můžete si např. zobrazit jaké stránky nejvíce zajímaly návštěvníky přicházející z určitého konkrétního webserveru nebo vyhledávače (např. seznam.cz) nebo Vás zajímá žebříček popularity pro návštěvníky z určité domény? S Minebotem se dozvíte i na kterou stránku přišli jako první. Tato funkce je přístupná po kliknutí na ikonu a je dispozici i pro další reporty např. vyhledávače, hledaná slova, domény návštěvníků atd...

Úrovňový žebříček stránek
Tento report je velmi užitečný pro srovnání návštěvnosti jednotlivých částí webu mezi sebou. Umožňuje zobrazit celkovou návštěvnost pro jednotlivé logické sekce webu. Snadno tedy zjistíte zda uživatele nejvíce zajímají např. tiskárny nebo fotoaparáty.

Koláčové a trendové grafy
Většina reportů obsahuje kromě poměrových grafů, kde se dozvíte poměry jednotlivých veličin a položek, také trendy pro určitou položku, kterou vyberete. Můžete tak např. sledovat v čase kolik lidí denně/týdně/měsíčně vám přináší reklama na určitém inzertním serveru. Tato funkce je dostupná téměř na všech reportech.

Vytvoření logické struktury
Mezi jednu z klíčových funkcí patří i vytvoření logické struktury, která je zcela nezávislá na fyzickém umístění stránek. Tato logická struktura může zasahovat i přes několik webserverů, které se můžou jevit např. jako adresáře apod. Tato funkce je také důležitá pro měření stránek s dynamickým obsahem, kde má celý web jedno URL.

Jednoduché vyhledávání
Chcete znát návštěvnost pro nějakou konkrétní stránku? Stačí vložit část názvu stránky do vyhledávacího políčka a již vidíte výsledky návštěvnosti pro tuto stránku. Funkce vyhledávání v položkách je dostupná prakticky pro každý report.

Srovnávací grafy
Reporty pro analýzu denní, týdenní a měsíční statistiky zahrnují možnost promítnout si do grafu křivku vývoje návštěvnosti za minulé období, průměry za různá období apod.

Cesty a odchozí odkazy
Minebot obsahuje report cesty, kde můžete sledovat pohyb návštěvníků na měřených stránkách, na kterých stránkách web opouštějí. Navíc zjistíte na jaké odkazy návštěvníci klikají při opuštění Vašich stránek.

Snadná instalace
Instalace služby je zcela nazávislá na technických prostředcích webserveru (operační systém, serverový software). Minebot nainstalujete tak, že na každou stránku, kterou chcete měřit, vložíte speciální HTML kód, který obdržíte při registraci. Prostřednictvím tohoto kódu jsou odesílána data o návštěvnosti na sběrný server, kde jsou zpracována do formy grafických reportů. Tyto reporty jsou dostupné pomocí standardního internetového prohlížeče na adrese http://www.minebot.cz.

Nenašli jste odpovědi na Vaše otázky nebo si chcete objednat prezentaci? Kontaktujte nás! Rádi zodpovíme všechny Vaše otázky.

» popis služby
» přehled hlavních funkcí
» proč si zvolit Datapro MineBot