Minebot Easy

Skvělý pomocník pro Váš firemní web

0 Minebot ve variantě Easy je nepostradatelným nástrojem pro sledování návštěvnosti firemního webu pro menší firmy nebo neziskové projekty. Pokud hledáte levný, snadno použitelný a přitom přesný nástroj na analýzu návštěvnosti, zvolte DataPro Minebot ve variantě Easy.

Přehled funkcí
Minebot Easy přináší všechny základní charakteristiky pro vyhodnocení návštěvnosti webu a jeho částí, preferencí návštěvníků a jejich technických prostředků.

  • Grafické statistiky návštěvnosti
    Zjistíte všechny důležité charakteristiky návštěvnosti: počty nových návštěvníků, návštěv, vracejících se návštěvníků. Dále počty zobrazených stránek, souhrnně pro celý web, součty pro části webu (sekce) a návštěvnost jednotlivých stránek.
  • Odkazující domény
    Zjistíte z kterých domén přicházejí na Vaše stránky noví návštěvníci. Dozvíte se, kolik z každé domény přišlo návštěv, kolik nových návštěvníků, a počet zobrazených stránek, které si tito návštěvníci prohlédli (jak byli návštěvníci aktivní). Navíc si můžete zobrazit žebříček stránek, jaké stránky uživatele z určité domény zajímaly nejvíce.
  • Charakteristika návštěvníka
    Zjistíte ze kterých států jsou Vaši návštěvníci, jaký internetový prohlížeč používají a co mají za operační systém (včetně verzí). Jako doplňěk se dozvíte přesné IP adresy návštěvníků, kteří navštívili Váš web za posledních 12 hodin.

Data se zpracovávají v reálném čase, takže uvidíte vždy "čerstvé" statistiky. Minebot obsahuje interaktivní reporty, které umožňují vyhledávat v položkách, měnit veličiny grafu, definovat skupinu stránkek, měnit časový rozsah atd. Navíc mohou být gafy zobrazeny v různých podobách dle Vašeho výběru např. 3D sloupce, 2D sloupce, plochy, čáry. Minebot obsahuje také statistické funkce proložení přímky nebo křivky grafem - takže lehce odhalíte vývoj návštěvnosti.

S Minebotem Easy je snadné začít. Cena za službu je 0 Kč při umístění loga Minebot na Vaše stránky nebo od 450 Kč / měsíc za verzi bez loga. Zaregistrujte se ještě dnes a již zítra uvidíte grafické statistiky Vašeho webu.

» detailní informace