Minebot Enterprise

Internet marketing efektivně

0 Využíváte Váš web jako prodejní nástroj? Provozujete internetový obchod či informační portál? Chcete optimalizovat výdaje za reklamu, aby měla maximální dopad? Minebot Enterprise přináší vše, co potřebujete pro úspěšný online marketing.

Chcete znát přesné počty skutečných uživatelů Vašeho webu? Žádné IP adresy, ale reálné počty unikátních návštěvníků Vaší www prezentace vypočtené až na úroveň jedné stránky. K tomu přidejte detailní analýzu vyhledávačů, frází a odkazujících serverů a získáte malý náhled na rozsah funkcí nástroje Minebot Enterprise.

Hlavní funkce

  • přesná čísla o počtech unikátních návštěvníků celkem nebo pro jednotlivé stránky či části webu (sekce, kategorie)
  • kompletní informace o návštěvnících až na úroveň IP adresy včetně informací, které stránky si prohlíželi
  • detailní analýza odkazů včetně přesného URL stránky s odkazem na měřený web a cílovou stránku na kterou ukazuje
  • aktivita uživatelů přicházejících z vyhledávačů a odkazujících serverů. Zjistíte přesně kolik a které stránky si prohlédli uživatelé přicházející z konkrétního www serveru nebo vyhledávače
  • cesty a odchozí odkazy - zjistíte jak se návštěvníci na stránkách pohybují a které odkazy použili pro opuštění vašeho webu

Hlavní výhody
Minebot zpracovává údaje o návštěvnosti v reálném čase. To znamená, že ve chvíli kdy si prohlížíte statistiky návštěvnosti vidíte aktuální dění na vašem webu. Všechny reporty jsou v grafické podobě a obsahují statistické funkce pro sledování trendů vývoje návštěvnosti.

Minebot Enterprise, přináší klíčové informace, které zásadním způsobem ovlivní Vaše rozhodování při vyhodnocování kampaní, cílení reklamy a rozvoji Vašeho webu. Navíc máte k dispozici naši telefonickou a prioritní emailovou podporu pro pomoc při instalaci a používání nástroje.

Pokud se instalací nechcete zabývat, jednoduše při registraci vyplňte do poznámky slovo "INSTALACE" a my pro Vás provedeme odbornou implementaci, tak aby jste z nástroje Minebot získali maximum.

» detailní informace