Minebot Professional

Firemní web pod kontrolou

0 Máte rozsáhlejší web do kterého jste investovali své úsilí a nemalé finanční prostředky? Propagujete Vaše stránky na internetových portálech, nebo jste je optimalizovali pro vyhledávače? Pokud ano, tak Vás jistě zajímá návratnost této investice.

Chcete vědět, kde se vyplatí mít reklamní odkaz nebo banner? Chcete znát detailní statistiky Vašich stránek, odkazujících serverů, návštěvnost přicházející z vyhledávačů včetně vyhledávacích frází? Zvolte DataPro Minebot ve variantě Professional a budete mít Váš firemní web a výdaje za reklamu pod kontrolou.

Hlavní funkce

  • detailní statistiky až na úroveň hodin
  • kompletní informace o návštěvnících (domény odkud se připojují, technické prostředky)
  • detailní analýza odkazů (vyhledávače a klíčová slova, odkazující servery včetně URL stránek na kterých je odkaz umístěn)
  • cesty a odchozí odkazy. Zjistíte jak se uživatelé na stránkách pohybují a jaké odkazy používají pro opuštění stránek
  • vstupní a odchozí stránky - zjistíte, na kterých stránkách návštěvníci na Váš web přicházejí a kde ho opouštějí

Hlavní výhody
Minebot zpracovává údaje o návštěvnosti v reálném čase. To znamená, že ve chvíli kdy si prohlížíte statistiky návštěvnosti, vidíte aktuální dění na Vašem webu. Všechny reporty jsou v grafické podobě a obsahují funkce pro sledování trendů vývoje návštěvnosti.

Minebot měří okamžitě po umístění měřicího kódu na stránky. Instalace je snadná, takže když se zaregistrujete ještě dnes, již zítra budete mít Váš web pod kontrolou.

Registrací nástroje Minebot Professional získáte přístup k naší e-mailové a telefonické podpoře, která poskytne odpovědi na otázky ohledně instalace a použití nástroje Minebot.

» detailní informace