Sázení s extra bonusem

fotbal jet doprava chorvatsko

Žluté vlaky RegioJet vás pohodlně dopraví až k moři! Vlakem přímo do Splitu, Rijeky, Ogulinu nebo Záhřebu. Jízdenky již od 590 Kč.

Zajímavé informace pro cestovatele. Vše důležité o vaší destinaci na jednom místě.

Chorvatsko - Aktuální informace pro cesty na chorvatské pobřeží Jadranu

Cestovní a dopravní kancelář. Linková autobusová doprava do Chorvatska za Super CENY z celé Moravy, ON-LINE rezervační systém jízdenek. Mezistátní a vnitrostátní doprava luxusními klimatizovanými autokary.

Cesta autobusem do Chorvatska– vzdálenosti a doba jízdy. Jistě, dovolená autobusem do Chorvatska zabere nějaký ten čas. Nejblíže je to z Prahy na Istrijský poloostrov (Umag, Novigrad, Poreč, Pula).

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Chci vydělat

Domácí zvířata není možné přepravovat. CK si vyhrazuje právo na změnu hodiny odjezdu, případně i změnu trasy a svozů i v den odjezdu v důsledku kontinuálního prodeje do posledního dne.

Doprava do Chorvatska dálnice Chorvatsko, poplatky na dálnicích, mapy dálnic a silnic, autobusová doprava, ceny benzínu v Chorvatsku, levné jízdenky do Chorvatska, levné ubytování a dovolená v Chorvatsku apartmány Chorvatsko geografické...

Autobusovou dopravu z České republiky do Chorvatska zajišťuje řada českých dopravců z celé ČR a cestovních kanceláří. Po pobřeží a ostrovech se lze bez problémů pohybovat místními autobusy.

Doprava do Chorvatska vlastním vozem. Ceny pohonných hmot jsou približně stejné jako u nás... Chorvatské čerpací stanice jsou na vysoké úrovni a ve 40km úsecích tvoří hustou síť.

Hledáte nejkratší a nejrychlejší cestu do Chorvatska pro rok 2021? Dálniční poplatky - mýtné Chorvatsko, vzdálenosti z ČR do letovisek v Chorvatsku.